Promocje

Promocje; nowości; rabaty; upusty zmieniają się w każdym miesiącu a w tym roku będzie ich wyjątkowo dużo, dlatego zachęcamy  do częstych odwiedzin.
(czytaj zawsze do samego dołu)
 

Wszystkie promocje; upusty; rabaty są ograniczone czasowo.
Promocje nie łącza się ze sobą wzajemnie

 

Badanie wzroku krapkowice

 

Lato ...lato ...lato

słoneczne korekcyjne krapkowice

 

 

 

 Zdecydowanie polecamy szkła okularowe LED Control

led komputer okulary

 

 

optometrysta badanie krapkowice

Najnowsza powłoka antyreflekcyjna

 

ANTYREFLEKS I ANTYBAKTERYJNA OCHRONA OCZU

Diament NanoAG to pierwsze na polskim rynku szkła okularowe o własnościach atyrefleksyjnych wyposażonych w mikrowarstwę jonów srebra. Dzięki niej powierzchnia soczewek ma właściwości antybakteryjne, co wpływa na podwyższoną ochronę bardzo delikatnej i wrażliwej na wszelkie zanieczyszczenia okolicy oczu. Aseptyczna warstwa ochronna znajduje się po obu stronach soczewek. Jest nanoszona w specjalnej technologii, która powoduje, że jest zupełnie niewidoczna dla użytkownika, a jednak zachowuje swoje działanie.

WŁAŚCIWOŚCI JONÓW SREBRA

Diament NanoAG to szkła, które posiadają mikrowarstwę jonów srebra. Srebro w postaci jonów dodatnich wykazuje silne właściwości antybakteryjne. Z tego względu jest szeroko
stosowane w medycynie (m.in. jako składnik środków odkażających i dezynfekujących) oraz materiał, z którego wykonuje się np. narzędzia chirurgiczne.

 

Zapraszamy na nową podstronę

http://optometrystakrapkowice.pl/

 

Już w sprzedaży Scappa by Joanna Krupa

 

Inne niż wszystkie.

Oprawy zachwycają designem

Dla wyjątkowych kobiet.

 

Wiele osób pyta, ale nie wszyscy wiedzą,  że oferujemy również okulary BHP dla pracowników zakładów jako okulary ochronne dla osób z wadą wzroku oraz dla osób bez wady wzroku z soczewkami o mocy zerowej.

 

Okulary BHP Krapkowice

Kliknij w obrazek ^

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informujemy

 

 

 

NFZ Krapkowice

 

Realizujemy recepty na korekcyjne soczewki okularowe, pomniejszając cenę produktu o kwotę refundacji. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia refundacją objęte są soczewki okularowe (szkła korekcyjne). Kwota należnej refundacji zależy od mocy i rodzaju podanych na recepcie soczewek okularowych korekcyjnych oraz wieku osoby ubezpieczonej. Osobom dorosłym może przysługiwać od 17,50 zł do 35 zł, a osobom poniżej 18 roku życia od 25 zł do 50 zł zniżki za każdą soczewkę okularową zapisaną na recepcie.

 

{dorośli 35zł komplet do czytania plus 35 zł do dali razem 70zł (lub więcej w zależności od mocy szkieł)- co dwa lata; dzieci 50zł (lub więcej w zależności od mocy szkieł ) -co 6 miesięcy.}

 

Osobom dorosłym powyższa refundacja przysługuje raz na 2 lata, natomiast osobom do 18-go roku życia raz na 6 miesięcy.