Dla mężczyzn

Okulary powinny nie tylko korygować wadę, ale i uatrakcyjniać twarz - dobrze dobrane oprawki dodają uroku i charakteru, w zależności od potrzeby mogą odmładzać lub postarzać, optycznie wyszczuplać albo zaokrąglać twarz. Mogą stanowić naprawdę modny dodatek.

Ważne jest też, by okulary nie tylko pasowały do kształtu twarzy, stylu ubierania czy nawet charakteru, ale były po prostu wygodne w noszeniu. 

W czasie rozmowy szukamy kontaktu wzrokowego z rozmówcą. Oprawki okularów są zatem tym elementem, na który szczególnie zwracamy uwagę. Dobrze dobrane okulary ubierają, złe zaś, zniekształcają nasz obraz. Wobec tego warto poświęcić sobie czas i dobrać je jak najlepiej.

Przymierzajmy zawsze co najmniej 50 oprawek szukając optymalnej dla nas, kierując się przy tym swoimi potrzebami. Niekiedy co prawda wybór ten jest częściowo ograniczony przy potrzebie korekcji w średnich i dużych mocach lub przy soczewkach specjalistycznych konstrukcji progresywnej. 
Proponujemy profesjonalną pomoc we wspólnym doborze i zakupie okularów korekcyjnych, polaryzacyjnych czy słonecznych.

Wykorzystując wszystkie informacje, jakie nam Pan zdradzi, pomożemy w wyborze wzoru, kształtu, koloru i wielkości oprawek, a efektem naszej wspólnej pracy będzie dobór takich okularów, które ubiorą i będą zwieńczeniem Pana osobowości.

Jakie soczewki do okularów wybrać?