Dla kobiet

Okulary powinny nie tylko korygować wadę, ale i uatrakcyjniać twarz - dobrze dobrane oprawki dodają uroku i charakteru, w zależności od potrzeby mogą dodać powagi lub odjąć lat, optycznie wyszczuplać albo zaokrąglać twarz. Mogą stanowić naprawdę modny dodatek.

Ważne jest też, by okulary nie tylko pasowały do kształtu twarzy, stylu ubierania czy nawet charakteru, ale były po prostu wygodne w noszeniu.

W czasie rozmowy szukamy kontaktu wzrokowego z rozmówcą. Oprawki okularów są zatem tym elementem, na który szczególnie zwracamy uwagę. Dobrze dobrane okulary mogą być ozdobą, zaś niewłaściwie dopasowane bez wątpienia szpecą. Warto zatem poświęcić czas by dobrać je jak najlepiej.

Przymierzajmy zawsze co najmniej 50 oprawek, szukając optymalnej dla nas, kierując się swoimi potrzebami. Niekiedy wybór ten jest częściowo ograniczany przy potrzebie korekcji w średnich i dużych mocach lub przy soczewkach specjalistycznych konstrukcji progresywnej. 
Proponujemy profesjonalną pomoc we wspólnym doborze i zakupie okularów korekcyjnych, polaryzacyjnych i przeciwsłonecznych.

Wykorzystując wszystkie informacje, jakie nam Pani zdradzi, pomożemy w wyborze wzoru, kształtu, koloru i wielkości oprawek, a efektem naszej wspólnej pracy będzie dobór takich okularów, które ubiorą i będą zwieńczeniem Pani osobowości.

Jakie soczewki do okularów wybrać?